کلکتور گرمایش کف

کلکتور هایی که در سیستم گرمایش از کف مورد استفاده قرار می گیرند، باید به همراه دبی سنج (Flow Meter) و شیر تنظیم جریان (Balancing Valve) بر روی هر مدار جهت بالانس و یکنواخت کردن گردش آب باشد. جهت هواگیری کلکتورها نیز یک شیر هواگیری اتوماتیک نصب می گردد.

کلکتورهای گرمایش کف به صورت زوج برای مدار رفت و برگشت بصورت کامل و اسمبل شده به فروش می رسد. دیده شده است که برخی مجریان و مصرف کنندگان در سیستم گرمایش از کف، متاسفانه جهت کاهش هزینه های خود اقدام به نصب کلکتورهای معمولی با شیر های غیر اتوماتیک می نمایند که قطعا در مدت زمان نه چندان طولانی دچار مشکلاتی خواهند شد. بزرگترین مشکلی این نوع لوله کشی غیر استاندارد ایجاد می کند افزایش مصرف انرژیست که باعث نارضایتی مصرف کنندگان می گردد.

شیر کلکتور: این شیر در محل ورودی کلکتور نصب می گردد تا در صورت نیاز از ورود آب به داخل کلکتور جلوگیری گردد. در این قسمت هم در صورت نیاز می توان شیر برقی یا شیر ساده دستی نصب کرد.

جعبه کلکتور: کلکتور و تمام تجهیزات متصل به آن باید در محل مناسبی که امکان بازدید از آن وجود داشته باشد؛ محفوظ گردد. این جعبه دارای ابعاد گوناگون بر اساس نیاز تولید می گردد. محل استقرار این جعبه باید دور از دسترس نبوده تا در صورت نیاز بتوان به آن دسترسی پیدا کرد.

- شیر هواگیری گرمایش از کف

- شیر آلات

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت Superpex میباشد.

Web Design by Parsian CMS, Web Hosting by Parsian Networks 2004-2015
طراحی وب با استفاده از مدیریت محتوا شبکه پارسیان, دامنه و هاستینگ توسط شبکه پارسیان 2004-2015