تفاوت گرمایش از کف

 

گرمایش از کف مجموعه‌ای است از لوازم مورد نیاز، دانش فنی، و تجربه

سیستم گرمایش از کف در شكل مدرن و امروزی آن از ظرایف و پیچیدگی‌های بسیار برخوردار است تا عملكرد نهایی سیستم تضمین باشد. از عواملی كه بر درستی كار سیستم اثرگذارند :

اجزاء و اقلام تشكیل دهنده‌ی سیستم : گرمایش از کف مجموعه‌ی كاملی است از اقلامی مثل لوله، عایق‌ها، ورق متالایز، كلكتور، شیرها، و افزودنی‌های بتن، با توجه به اینكه هریك از این اقلام نقش مهمی در مكانیزم عملكرد این سیستم دارند، به همین دلیل هنگام نصب و اجرای سیستم، در صورت عدم وجود هر یك از آنها، شاهد ضعف عملكرد نهایی آن خواهیم بود.

كیفیت مصالح به كار رفته : كه به هر حال از اصول و الزامات اولیه‌ی تضمین عملكرد سیستم، و دوام و طول عمر آن است.

طراحی: در سیستم گرمایش از کف اگرچه گرما از طریق چرخش آب گرم در لوله‌های كف حاصل می‌شود، و سادگی آن را به نمایش می‌گذارد، اما برای دریافت گرمای مطبوع از این سیستم، خواباندن لوله در كف آخرین اقدامی است كه انجام می‌شود. در واقع گرمایش از کف سیستمی‌ است دانش محور كه مانند سایر سیستم‌های تأسیساتی ساختمان باید ابتدا به دقت طراحی شده، و بسته به نوع كاربری و ویژگی‌های پروژه ساختمانی، محل قرارگیری‌لوله‌ها‌ دركف، فاصله‌ی لوله‌ها، محل كلكتور‌ها، نحوه‌ی عایق‌بندی و همچنین دمای آب ورودی به سیستم محاسبه ‌شود.

مشاوره و طراحی جزیی از سیستم گرمایش از کف  برای شما و علاقمندان به استفاده از این سیستم و مزایای آن است.

طراحی درست سیستم گرمایش از کف، تضمین كننده‌ی صحت عملكرد آن است. شرکت نماد برتر با ارائه‌ی خدمات مشاوره و طراحی در زمینه تاسیسات و گرمایش کفی آنها با دریافت نقشه‌ی معماری ساختمان شما، با توجه به شرایط طرح و با استفاده از نرم‌افزارهای كامپیوتری، محاسبات لازم را انجام داده، نقشه سیستم گرمایش از کف مناسب ساختمان شما را طراحی می‌نمایند. برای استفاده از این خدمات، نقشه‌ی معماری ساختمان خود را از طریق سایت، ارسال نمائید و نقشه‌ی گرمایش از کف ساختمان خود را دریافت كنید .

اجرای سیستم: ما معتقدیم كه كار درست را باید درست انجام داد تا نتیجه‌ی مطلوب حاصل شود. هر چقدر كه سیستم گرمایش از کف با محاسبات مهندسی، به دقت طراحی شود، ولی درست اجرا نشود، نباید انتظار عملكرد مطمئن داشت .

مراقبت كنید كه اجرای گرمایش از کف ساختمان شما مطابق با نقشه‌ی طراحی شده انجام شود. مجریان مجاز آموزش‌های لازم را برای اجرای صحیح سیستم گرمایش از کف دیده‌اند. آنها نسبت به نكات فنی و خواندن نقشه‌ها مسلط هستند، و از تجربه‌ی كافی برای نصب سیستم برخوردارند. نصب سیستم گرمایش از کف ساختمان خود را به مجریان مجاز بسپارید، تا به سرعت و بدون دردسر اجرا شود، و از صحت انجام كار اطمینان بیشتری داشته باشید.

نظارت: كارشناسان و مهندسین كارآزموده‌ی در بخش پشتیبانی فنی، آماده‌ی ارائه‌ی مشاوره و نظارت بر نحوه‌ی اجرای پروژه‌ی شما هستند.

شما می‌توانید در طی مراحل اجرای سیستم ، هر زمان كه لازم می‌دانید درخواست خود برای نظارت بر اجرای پروژه توسط كارشناسان را از طریق مركز تماس و یا همین سایت اعلام فرمائید تا پس از هماهنگی مهندسین ناظر به محل شما مراجعه نمایند .

گرمایش از کف به دلیل توزیع یكنواخت حرارت در تمام محیط، غیر از ساختمان‌های مسكونی كه كاربری شخصی دارد، برای تأمین گرمایش فضاها و اماكن عمومی، با كاربردهای متفاوت نیز، كه عمدتاَ مساحت زیاد دارند، به لحاظ كار‌آمدی و اقتصادی ایده‌آل‌ترین سیستم امروزی است .

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت Superpex میباشد.

Web Design by Parsian CMS, Web Hosting by Parsian Networks 2004-2015
طراحی وب با استفاده از مدیریت محتوا شبکه پارسیان, دامنه و هاستینگ توسط شبکه پارسیان 2004-2015